برترین برندهای تایر در دنیا

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   برترین برندهای تایر در دنیا

 

امروزه بازار تایر بسیار رقابتی و تنگانگ است. شرکت های مختلف تایرسازی بر سر کسب سهم بیشتر از بازارهای جهانی رقابت می کنند و هر کدام سعی می کنند با خلاقیت و نوآوری و افزایش کیفیت محصولات خود مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنند. شرکت هایی مثل میشلن و کنتیننتال با سرمایه گذاری در بخش های تحقیقاتی سعی می کنند تایرهای نسل بعدی را تولید کنند تا آینده را در اختیار بگیرند.

 

برای صاحبان خودرو نیز کیفیت و کارایی لاستیک از اهمیت بسیاری برخوردار است. سلایق رانندگان با یکدیگر متفاوت است و در این میان برنده کسی است که بتواند بازه بیشتری از این علایق را در بر بگیرد. به طور قطع نمی توان تعیین کرد که کدام برند بهترین برند است، چراکه هر کدام خصوصیات خود را دارند و تکنولوژی تولید تایر در آنها تقریبا یکسان است. اما در زمان تهیه لیست به میزان محبوبیت و رضایت کاربران از برند و کیفیت مواد به کار رفته در آن توجه ویژه ای شده تا یک تنیجه کلی به دست بیاید. در سال های گذشته شرکت بریجستون به تنهایی در صدر جدول برندهای تایرسازی قرار داشت اما به مرور از قافله جا ماند و جای خود را به برندهای دیگری داد. به طوری که امروزه حتی جزو پنج برند برتر هم نیست.

 

طبق تحقیقات انجام شده و نظر سنجی هایی که در میان کاربران صورت گرفته، محبوب ترین برنده های تایر در حال حاضر به ترتیب زیر هستند.

1-میشلن

2-کونتیننتال

3-گود ییر

4-پیرلی

5-هانکوک

 

برند میشلن با سرمایه گذاری هایی که در واحد تحقیق و توسعه انجام داد، موفق شد تایرهایی با کیفیت خیلی مطلوب تولید کند و توانست رضایت مشتریان را تا حد زیادی جلب کند. همچنین بازاریابی و خدمات قوی شرکت به آن کمک کرد تا بتواند بازه بیشتری از مشتریان را به سمت خود جذب کند. در این میان برندهای کونتیننتال، میشلن، پیرلی و هانکوک در بازار ایران موجود و از جایگاه خوبی نیز برخوردار هستند.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است