هزینه پرنس عربستانی برای ساخت کارخانه تایر

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   هزینه پرنس عربستانی برای ساخت کارخانه تایر

 

 

خانواده سلطنتی عربستان صاحب ثروت عظیمی هستند. تا چند سال پیش این ثروت صرف ساخت هواپیما های سفارشی از جنس طلا و عمارت های بزرگ می شد، اما امروزه این رویه تغییر پیدا کرده و شاهزاده های عربستانی علاقه زیادی به ایجاد شرکت ها و کارخانه های بزرگ در عربستان پیدا کرده اند. این رویه موجب پیشرفت کشور و افزایش سرمایه آنها می شود و به همین دلیل به نوعی رقابت برای ایجاد زیرساخت های قوی تبدیل شده است.

 

حال شرکتی با مدیریت یکی از اعضای خانواده ی سلطنتی تصمیم دارد تا مبلغ یک میلیارد دلار را برای ساخت کارخانه ی تایر در عربستان سرمایه گذاری کند تا نیاز فزاینده ی این کشور به تایر را برطرف نماید. به خصوص در شرایط حاضر که رانندگی برای زنان در این کشور قانونی اعلام شده است، نیاز به تایر عربستان نیز افزایش چشمگیری خواهد یافت.

 

این شرکت که با نام شرکت ملی تایر و یا NTC ثبت شده است، قصد دارد تا کارخانه ی خود را در شهر جبیل بسازد. جبیل شهری صنعتی در قسمت شرقی این قلمرو پادشاهی می باشد. شرکت ملی تایر توسط فرهاد بن عبدالرحمان بن عبد العزیز السعود تاسیس شده است که یکی از شاهزاده های عربستانی است.

 

طبق گفته وی این پروژه به یکی از بزرگترین و مدرن ترین کارخانه های تایر در دنیا تبدیل می شود. کارخانه مورد نظر بروی زمینی 247 هکتاری واقع در جبیل ساخته خواهد شد و به گونه ای مهندسی میشود تا سالانه 16 میلیون حلقه تایر سواری و 6 میلیون حلقه تایر سنگین تولید نماید.

 

این شرکت اعلام کرده است که آغاز تولید کارخانه نیمه دوم سال 2020 خواهد بود و 4000 نفر در این کارخانه مشغول به کار خواهند شد. فروش خودرو در این منطقه سالانه بیش از 1.2 میلیون عدد است و بازار تایر عربستان سالانه 30 میلیون حلقه لاستیک نیاز دارد. تمام این نیاز از طریق واردات تامین می شود اما اکنون این رویه تغییر پیدا خواهد کرد. نام برند لاستیک های تولید شده توسط این کارخانه هنوز مشخص نیست اما با توجه به ظرفیت تولید آن، به زودی بازار عربستان بسیار رقابتی خواهد شد.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است