تاریخچه شرکت تری انگل

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   تاریخچه شرکت تری انگل

 

تری انگل، شرکت تولیدکننده تایر چینی که در سال 1976 میلادی تاسیس شد، یکی از شرکت هایی است که قیمت را بر کیفیت ترجیح داده است. این شرکت با افزایش قیمت مواد اولیه و گرانی تایرها، تصمیم گرفت کمی از کیفیت مواد اولیه کم و کند تا قیمت تایرهای تولیدی خود را کاهش دهد. شرکت تری انگل برای جبران این موضوع تصمیم گرفت خدمات پس از فروش خود را تقویت کند تا به این ترتیب رضایت مشتریان جلب شود. این سیاست تری انگل به خوبی برای این کشور جواب داد و با استفاده از قوانین تجاری مخصوص چین، بازار خوبی به خصوص در کشورهای آسیایی برای خود دست و پا کند.

 

تری انگل با همین رویه توانست خود را در بین شرکت های برتر تولیدکننده تایر جای دهد و با فروش سالانه مناسب، حوزه کاری خود را گسترش داد، تا جایی که در حال حاضر بیش از هزار و 100 نوع تایر مختلف رادیال و بایاس را تولید می کند. با ورود به بازارهای اروپا و آمریکا، تری انگل برای قبولی در تست های کیفیت آنها سیاست کاری خود را عوض کرد. این شرکت تصمیم گرفت دو نوع تایر، یکی با کیفیت بالا و قیمت بالا و دیگری با کیفیت و قیمت پایین تولید کند تا به این ترتیب هم بتواند در بازارهای جهانی فعالیت کند و هم بازار قبلی خود در میان تایرهای ارزان قیمت را از دست ندهد. متاسفانه تایرهای موجود این شرکت در ایران بیشتر از نوع کیفیت پایین هستند تا قیمت تمام شده پایین باشد. به همین دلیل نام این شرکت در ایران چندان محبوب نیست.

 

در صورت وجود سیستم استاندارد مناسب و تقاضای مردم برای تایر با کیفیت، تری انگل می تواند تایرهای با کیفیت خود را به بازار ایران نیز وارد کند. اما در شرایط فعلی و با توجه با گرانی و عدم ثبات بازار، و همچنین قدرت خرید پایین مردم، تایرهای با قیمت پایین این شرکت طرفداران خود را دارد.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است