تاریخچه شرکت جی کی تایرز

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   تاریخچه شرکت جی کی تایرز

شرکت جی کی یک شرکت تولید کننده تایر در هند می باشد که از سال 1974 میلادی کار خود را آغاز کرده است. این شرکت شاید در ایران زیاد شناخته شده نباشد، اما در داخل هند اولین شرکت فروشنده تایرهای اتوبوس و تراکتور است و با توجه به جمعیت یک و نیم میلیارد نفری هندوستان، فروش بسیار خوبی را تجربه می کند. جی کی همچنین به عنوان مهمترین تامین کننده تایرهای رادیال برای خودروهای چهار دیفرانسیل در هند شناخته می شود.

 

شرکت جی کی که شعبه اصلی آن در شهر دهلی قرار دارد، در ابتدا تنها تیوب های لاستیکی تولید می کرد اما با گسترش فعالیت های شرکت و توسعه تجارت آن، به تولید تایر روی آورد. قراردادهای مهم این شرکت با شرکت های بزرگ دیگر مثل جنرال تایرز باعث شد تا علاوه بر افزایش کیفیت تایرهای شرکت، انتقال دانش و فناوری نیز با سرعت بیشتری انجام شود.

 

با پیشرفت تکنولوژی های جی کی تایرز، کیفیت تایرهای آن نیز افزایش یافت. جی کی با ایجاد شعبه در سایر کشورهای آسیا و همچنین در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی، فعالیت های خود را گسترش داد و اکنون در 80 کشور دنیا دارای بازار فروش می باشد. بخش تحقیق و توسعه شرکت جی کی تا کنون موفق شده با بهینه کردن شرایط تولید و طراحی های جدید، نام جی کی را در میان سایر رقبا در جایگاه خوبی قرار دهد.

 

محبوبیت برند جی کی در هند با وجود بازار مناسب برای تایرهای خارجی، نشان می دهد که این شرکت توانسته استاندارد های مورد نیاز را در سطح خوبی برآورده کند. در حال حاضر مسئولان این شرکت تصمیماتی در مورد جهانی کردن بازار خود گرفته اند. جی کی تصمیم دارد پس از فتح بازار هند، تایر های خود را در سطح گسترده در جهان عرضه کند تا سهم خود را در بازار جهانی به دست آورد و نام خود را درخشان تر از گذشته کند.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است