تاریخچه شرکت کومهو

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   تاریخچه شرکت کومهو

 

شرکت کومهو که بیشتر به خاطر تایرهای با کیفیت شناخته می شود، در واقع یک شرکت صنایع شیمیایی است که طیف وسیعی از فرآورده های شیمیایی و محصولات پتروشیمی را تولید می کند. این شرکت که برای اولین بار در سال 1960 میلادی در شهر سئول کره جنوبی و توسط پارک این چون بنیان گذاری شد، به نسبت سایر تولیدکننده های برتر دنیا جدیدتر است، اما این مسئله از عزم و اراده کومهو برای دستیابی به جمع برترین شرکت های دنیا کم نکرد. به همین دلیل شرکت کومهو با استفاده از تکنولوژی های روز و صنایع پیشرفته موفق شد به سرعت پله های ترقی را طی کند.

 

این شرکت با گسترش فعالیت های خود اقدام به ایجاد شرکت های تابعه بسیاری کرد که کومهو تایرز، شرکت تولیدکننده تایرهای کومهو نیز در این دسته قرار دارد. مقر اصلی کومهو تایرز در شهر گوانجو، یکی از شهرهای صنعتی و پیشرفته کره جنوبی قرار دارد.

 

شرکت کومهو تایرز سرانجام دوباره با شرکت کومهو ادغام شد و با گسترش فعالیت های خود و دستیابی به بازارهای جهانی موفق شد سهم قابل توجهی از بازار تایر در خارج از شبه جزیره کره را به خود اختصاص دهد. تایرهای کومهو به طور ویژه در آسیا مورد استقبال قرار گرفت. ایران یکی از مشتریان اصلی کومهو به شمار می رود و تایرهای این شرکت از محبوب ترین تایرهای خارجی در بازار ایران می باشد.

 

شرکت کومهو به پیروی از رقبا در عرصه ورزش نیز فعالیت خود را آغاز کرد و تبدیل به یکی از اسپانسرهای اصلی باشگاه منچستر یونایتد شد. پس از آن در مسابقات فرمول سه به عنوان اسپانسر فعالیت کرد. کومهو سپس دو برند دیگر به نام های ادمیرال و مارشال نیز به ثبت رساند و در حال حاضر تایرهای خود را با این سه عنوان ارایه می کند.

 

مقاله های مرتبط:

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است