تاریخچه شرکت یوکوهاما

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   تاریخچه شرکت یوکوهاما

 

شرکت یوکوهاما که در ابتدا با هدف تولید کابل ایجاد شد، درسال 1917 میلادی با شرکت بی اف گودریچ ادغام شد و حوزه فعالیت خود را به تولید تایر محدود کرد. این شرکت خط تولید خود را در شهر یوکوهامای ژاپن تاسیس کرده و نام خود را نیز از نام همین شهر گرفته است. اما دفتر مرکزی یوکوهاما در شهر توکیو ژاپن قرار دارد.

 

شرکت یوکوهاما پس از ادغام سهام خود را در بورس توکیو و بورس اوساکا ارایه کرد که باعث شد سرمایه گذاران خارجی به سهام این شرکت دستیابی داشته باشند. به این ترتیب راه شرکت برای ورود به بازارهای جهانی بسیار هموار شد. این شرکت با ایجاد شعبه در آمریکا، شبکه فروش خود را از شرق به غرب گسترش داد و موفق شد به عنوان یکی از معتبرترین برندهای تولید تایر جای خود را در میان سایر برندهای معتبر پیدا کند.

 

یوکوهاما در حال حاضر انواع مختلف لاستیک را تولید می کند و محصولات آن را می توان در خودروهای سواری، کامیون ها و ماشین آلات صنعتی دید. عملکرد خوب تایرهای یوکوهاما و استفاده از فناوری های نوین در تولید، یاعث شده لاستیک های یوکوهاما در سراسر جهان طرفداران خاص خود را داشته باشد.

 

این شرکت بیش از 14 هزار کارمند در سراسر جهان دارد و در سال 2010 میلادی درآمد خود را 5 میلیارد دلار اعلام کرد که برای شرکتی در این ابعاد، فوق العاده است. لاستیک یوکوهاما در ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد که از کیفیت و راحتی این لاستیک بسیار راضی هستند. هرچند به دلایل مختلف از جمله تحریم ها تایر یوکوهاما در بازار ایران کمتر پیدا می شود، اما با این وجود این شرکت توانسته خود را به عنوان یکی از برندهای معتبر و قابل اتکا در بازار ایران به اثبات برساند.

 

مقاله های مرتبط:

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است