تایرخچه شرکت کویرتایر

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   تایرخچه شرکت کویرتایر

 

کویرتایر یکی از شرکت های تولیدکننده تایر در ایران است که توانسته با توسعه فناوری ها و تولید تایر بر اساس استانداردهای شرکت پیرلی ایتالیا سهم خوبی از بازار ایران داشته باشد. این شرکت که در سال 1366 هجری شمسی با نام شرکت لاستیک سازی بیرجند آغاز به کار کرد، در سال 1367 به کویرتایر تغییر نام داد. نکته قابل توجه اینکه سرمایه شرکت در آغاز کار یک یک میلیون ریال تعیین شده بود.

 

این شرکت به مرور کسب و کار خود را توسعه داد و به قطب صنعتی خراسان جنوبی تبدیل شد. شرکت کویرتایر در طول سال های مختلف موفق به کسب تندیس ها و جوایز گوناگونی شده است. این شرکت با ایجاد اشتغال برای جمع کثیری از جوانان با انگیزه و تحصیل کرده موفق شده تا جایگاه خود را به عنوان یکی از صنایع برتر در ایران ثبت کند.

 

ایران کشوری پهناور با جاده هایی بسیار است و به همین صنعت حمل و نقل به یکی از اصلی ترین ارکان اقتصاد کشور تبدیل شده است. با وجود میلیون ها خودرو در سایزهای مختلف و سیستم حمل و نقلی وسیع و گسترده، صنعت تایر در ایران اهمیتی ویژه پیدا می کند. بازار وسیع تایر در ایران در حال حاضر پتانسیل بالایی برای رشد شرکت های داخلی دارد و با حمایت و توجه کافی به این زمینه، علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان می توان پایه های این صنعت را در کشور قوی کرد.

 

کویرتایر با ایجاد اشتغال برای نیروهای جوان متخصص بسیاری زمینه را برای پیشرفت روزافزون خود فراهم کرده است. هر چند صنعت لاستیک نیز از گزند تحریم ها در امان نبوده است و با مشکلات بسیاری از جمله کمبود مواد اولیه و نبود تکنولوژی های روز دست و پنجه نرم می کند، اما با این وجود کویر تایر موفق شده سقف تولیدات خود را ثابت نگه داشته و با تمام توان مشغول فعالیت است. لاستیک کویرتایر در بیشتر خودروهای داخلی به خوبی جوابگوی نیاز رانندگان می باشد. کویرتایر به خاطر قیمت به صرفه به ویژه برای خودرهایی مثل پراید و پژو مناسب است.

 

دایاتایر امیدوار است روزی تولیدکننده های داخلی بتوانند محصولات خود را در بازار جهانی عرضه کنند و در میان بزرگترین تولیدکنندگان تایر در سطح جهان قرار بگیرند.

 

مقاله های مرتبط:

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است