تاریخچه شرکت یزدتایر

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   تاریخچه شرکت یزدتایر

 

مجتمع صنايع لاستيك يزد در سال 1365 در شهر يزد و با انجام مطالعات و گرفتن موافقت هاى لازم فعالیت خود را آغاز کرد.خط تولید تایر و تیوب دوچرخه و موتور سیکلت این شرکت با بهره گیری از دانش فنی شرکت ARC ژاپن راه اندازی شد.همچنین خط تولید تایر و تیوب تایرهای بایاس سواری و وانتی به کمک تکنولوژی داخلی در سال 1376 افتتاح گردید. پس از آن اين مجتمع همواره در جهت اصلاح و بهينه سازى محصولات خود اقدامات مؤثرى برداشته است كه از جمله آنها می توان به توليد تاير راديال سيمى در سال 1386 با فناورى رسمى يكى از مراجع اروپايى بنام وردشتاين هلند اشاره کرد. استفاده از برند (vredestine) در تايرهاي راديال ساخت یزدتایر علاوه بر تاييد کيفيت توسط این موسسه نشانگر این است که در واقع يزد تاير توليد کننده تايرهاي راديال سيمي فردشتاين هلند در ايران مي باشد.

 

تولیدات جدید یزد تایر با مشارکت شرکت وردشتاین هلند در نیمه دوم سال 92 به بازار عرضه شده است. تایرهای رادیال سیمی این شرکت از سری V می باشند که قابلیت تحمل سرعت 240 کیلومتر در ساعت را داشته و برای اولین بار است که در کشور ساخته می شوند. این دسته از تایرها که تا قبل از تولید توسط یزدتایر به صورت کامل از خارج وارد می شده است، در تعداد محدودی از خودروهای ساخت داخل مانند مگان  و مزدا و برخی از اتومبیل های وارداتی بکار می روند.

 

بخش قابل توجهی از محصولات یزدتایر برای تامین مصرف شرکت های خودروساز و کارخانه های ساخت موتورسیکلت و دوچرخه داخلی به کار می رود و بقیه محصولات از طریق شبکه نمایندگی در سراسر کشور توزیع می گردد. صادرات محصولات یزدتایر در زمان کوتاهی پس از تولید به سایرکشورها شروع شد و تاکنون همواره سیر صعودی را طی کرده است، به طوریکه این شرکت در سال های 1378، 1384، 1391، 1392 و 1393 به عنوان صادر کننده نمونه کشوری برگزیده شده است.

 

شعار کارکنان و مدیران یزد تایر این است که فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز مسئولیت است. از این رو برنامه گسترده ای برای توسعه مراکز خدمات پس از فروش و جبران خسارت احتمالی مصرف کنندگان محصولات یزدتایر در سراسر کشور اجرا می گردد و یزدتایر کلیه تایرها را در برابر عیوب ناشی از تولید تا سه سال از تاریخ تولید ضمانت می نماید. بدون شک لاستیک یزدتایر یکی از با کیفیت ترین لاستیک های موجود در بازار است.

 

مقاله های مرتبط:

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است