تایر مفهمومی جدید شرکت میشلن

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   تایر مفهمومی جدید شرکت میشلن

 

سال گذشته میلادی میشلن تایری مفهموی را به دنیا معرفی کرد که به عقیده کارشناسان در صورت تولید، صنعت تولید تایر را برای همیشه متحول خواهد کرد. شرکت میشلن که مقر آن در فرانسه است دومین شرکت بزرگ تولید کننده تایر در دنیا است و هرسال تلاش می کند با استفاده از مهندسین خبره تکنولوژی هایی تولید تایر را به روز تر کند. لاستیک میشلن به نوعی آرزوی تمام تولید کننده های تایر را برآورده می کند.

 

نمونه اولیه این تایر به وسیله پرینتر سه بعدی ساخته شده است و در ساخت آن از هوا استفاده نشده شده است. سطح تایر مجهز به سنسورهای مختفی است که راننده را از وضعیت سلامت تایرها و همچنین شرایط جاده آگاه می کند. همچنین تایر با توجه به شرایط آب و هوایی تغییر شکل می دهد که این امر به ثبات خودرو در شرایط مختلف کمک می کند. برای مثال زمانی که جاده لغزنده است سطح تماس تایر با جاده بیشتر می شود تا از سر خوردن تایر جلوگیری شود.

 

این تایر که ویژن نام دارد، ساختاری حفره مانند شبیه به ریه های انسان دارد. هسته مرکز آن بسیار مقاوم و محکم است اما دارای لبه هایی انعطاف پذیر است که باعث می شود لاستیک در استفاده های طولانی مدت دچار ساییدگی نشود. جنس مواد به کار رفته در این تایر سازگار با محیط زیست بوده و در طبیعت بدون هیچ آسیبی تجزیه می شود. به صورت کلی تایر مفهمومی میشلن رویای دیرینه شرکت های تولید تایر را برآورده می کند؛ تایری با دوام، دوستدار محیط زیست و سازگار با تمام شرایط آب و هوایی که رانندگی ایمن و با ثبات را برای تمام خودروها به ارمغان می آورد. میشلن از زمان تولید حقیقی این تایر حرفی نزده است اما سرپرست پروژه ویژن  گفته میشلن تمام تلاشش را یم کند تا این تایر در سریع ترین زمان ممکن به تولید انبوده برسد و در اختیار عموم قرار بگیرد.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است