تاریخچه شرکت نکسن

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   تاریخچه شرکت نکسن

 

شرکت نکسن یکی از تولیدکنندگان تایر در کشور کره جنوبی می باشد که در سال 1942 میلادی و با نام هیونگ ای آغاز به کار کرد. این شرکت در سال 1956 به عنوان اولین تولیدکننده تایر کره جنوبی شناخته شد. پس از گشترش فعالیت های هیونگ ای و راه یابی به بازارهای جهانی، این شرکت نام خود را به نکسن تغییر داد. نکسن نام خود را از ترکیب عبارت next century به معنای قرن بعدی گرفته است. این شرکت در سال 2005 میلادی شعبه آمریکا خود را تاسیس کرد و حوزه فعالیت خود را گسترش داد. سال بعد نکسن شعبه گوانجو را در کشور چین تاسیس کرد و به این ترتیب بازار خود را از غرب تا شرق گسترش داد.

 

نکسن در طول سال های مختلف جوایز متعددی را در سطح جهانی به دست آورده است. از جمله این جوایز می توان به برترین شرکت تولید کننده تایرهای نانو (در سال 2006 میلادی) اشاره کرد. نکسن در طول سال های مختلف با افزایش سطح کیفی محصولات خود و خدمات قابل توجه به مشتریان، سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را کسب کرد و نام خود را در میان معتبرترین برندهای تولیدکننده تایر جای داد.

 

نکسن همواره تلاش کرده با استفاده از فناوری های نوین امنیت و راحتی سرنشینان خودرو را افزایش دهد. تایرهای روداستون (Roadstone) و کپیتال (Capital) زیرمجموعه شرکت نکسن می باشند و اکثر طرح گل های این برندها با نام یکسان روانه بازار می شود. هر سه برند در بازارهای ایران پیدا می شود که البته قیمت های مختلفی دارند.

 

دایان تایر به عنوان اولین وبسایت خرید و فروش تایر در ایران، لاستیک نکسن و زیرمجموعه های آنها را با قیمتی مناسب ارایه می کند. تایر نکسن در سایزهای مختلف جزو تایرهای باکیفیت موجود در بازار ایران به شمار می رود که به نسبت سایر رقبای خارجی، قیمت مناسبی هم دارد.

 

مقاله های مرتبط:

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است