تایرهای اختصاصی پیرلی برای خودروی McLaren Senna P15

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   تایرهای اختصاصی پیرلی برای خودروی McLaren Senna P15

 

خودروی مک لارن سنا شاید از نظر طراحی، به خصوص در مقایسه با سایر رقبا، حرف های زیادی برای گفتن نداشته باشد، اما به لطف تایرهایی که پیرلی مخصوص این خودرو طراحی کرده است، کمی به جلوه و زیبایی آن افزوده شده است. البته این خودرو یکی از سریعترین خودروهای موجود در جهان است که با حداکثر 340 کیلومتر بر ساعت، نیازهای علاقه مندان به سرعت را به خوبی برآورده می کند.

 

سرعت بالای خودرو در کنار بالانس مناسب و کنترل خوب خودرو که به لطف تایرهای پی زیرو پیرلی (Pirelli P Zero) بیشتر هم شده، لذت رانندگی با آن را چندین برابر می کند. شرکت های پیرلی و مک لارن سال های زیادی است که در زمینه های گوناگون با یکدیگر همکاری می کنند، اما برای اولین بار است که پیرلی تایری اختصاصی برای یک خودرو طراحی می کند. در تمام ابعاد و مراحل ساخت تایر قدرت و ویژگی های مک لارن سنا در نظر گرفته شده و در واقع هیچ تایری را نمی توان یافت که بیشتر از پی زیرو با این خودرو هماهنگ باشد.

 

مهندسین شرکت پیرلی ساعت های بسیاری را صرف مطالعه تمام ابعاد خودرو کرده اند و با استفاده از تجربیاتی که طی سال های متمادی از همکاری با شرکت مک لارن به دست آورده اند، تایری شیک و زیبا را طراحی کرده اند که در شرایط آب و هوایی گوناگون کارایی خوبی دارد. قدرت 800 اسب بخار موتور خودرو به شما اطمینان می دهد که در جاده های با شرایط سخت نیز به خوبی شرایط را تحت کنترل خود قرار می دهید.

 

مواد به کار رفته در این تایر به گونه ای انتخاب شده که در عین وزن سبک، به خوبی با سطح جاده اصطکاک برقرار می کند که همین امر فاصله ترمز ( فاصله که خودرو طی می کند از زمانی که شما پا روی پدال ترمز می گذارید تا زمانی که خودرو می ایستد) خودرو را کاهش داده است. بی شک لاستیک پیرلی در افزایش کیفیت مک لارن سنا در زمینه طراحی و کارایی افزوده است. همچنین تایر پیرلی را می توان یکی از زیباترین تایرهای طراحی شده تا کنون نامید.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است