تایرهای برتر سال 2017

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   تایرهای برتر سال 2017

 

در این مقاله به معرفی پنج تایری می پردازیم که در ارزیابی های مختلف جهانی نتایج مطلوبی کسب کرده اند و به عنوان بهترین تایرهای موجود در بازار شناخته شده اند:

 

تایر کانتی پریمیوم کانتکت 5 کانتیننتال (Continental Conti Premium Contact 5)

 

تایرهای کانتیننتال  به داشتن کیفیت بالا و کسب نمرات خیلی خوب در ارزیابی های مختلف شهرت دارند. این اولین باری نیست که تایرهای ساخته شده توسط این شرکت در لیسیت بهترین تایرها حضور دارند. تایر کانتی پریمیوم کانتکت 5 یکی از تایرهای تابستانی شرکت کانتیننتال است که برای خودروهای ضخصی ساخته شده است.

 

طراحی لایه بیرونی تایر به نحوی است که صرف از نظر وضعیت آب و هوایی به خوبی به جاده می چسبد و خطر لغزندگی را بسیار ناچیز می کند. لبه های سه بعدی تایر ترمز سریع تر را ممکن می کند که این امر به ایمن شدن مسافرت بسیار کمک می کند. همچنین این تایر طوری طراحی شده که مصرف سوخت را کاهش می دهد و به این ترتیب به محیط زیست آسیب کمتری می رسد. به طور کلی این تایر برای طیف وسیعی از رانندگان ساخته شده و با دقتی که در ساخت آن به کار رفته است، نیازهای آنان را برآورده می کند.

 

تایر پایلوت اسپرت 4 میشلن (Michelin Pilot Sport 4)

 

این تایر نیز یک تایر تابستانی است که مخصوص خودروهای اسپرت ساخته شده است. طراحی این تایر برای رانندگی های سریع و پر تحرک در انواع سطوح مناسب است. این تایر سازگاری مناسبی با فرمان خودرو دارد و به این ترتیب برای کسانی که علاقه به رانندگی در سرعت های بالا دارند رانندگی ایمنی را به ارمغان می آورد.

 

جنس مواد به کار رفته در این تایر از بهترین های موجود در بازار است و تایر با توجه به شرایط جاده تغییر شکل می دهد که این امر رانندگی را در سرعت های بالا بسیار ایمن می کند. همچنین طراحی ظاهری آن باعث شده تا پاسخ دهی مناسبی به ترمز داشته باشد که برای رانندگان حرفه ای امری مهم و حیاتی تلقی می شود.

 

تایر پرمیوم کانتکت 6 کانتیننتال (Continental Premium Contact 6)

 

این تایر در ارزیابی های اتوبیلد آلمان عنوان بهترین تایر تابستانی را به خود اختصاص داده است. تایر پرمیوم کانتکت 6 توازن مناسبی بین راحتی، امنیت و سرعت برقرار کرده و به همین دلیل مورد پسند بسیاری از رانندگان قرار دارد. این توازن به تایر پرمیوم کانتکت 6 این امکان را می دهد که برای کاربری های مختلف از رانندگی روزانه و معمولی گرفته تا کاربری هاس اسپورت مورد استفاده قرار بگیرد.

 

این تایر در شرایط بارانی عکس العمل های بسیار مناسبی دارد و طراحی آن باعث شده تا ترمزهای آن در این آب و هوا به خوبی پاسخگو باشد. ظاهر بسیار شیک آن مورد پسند جوانان است و با توجه به اینکه فاصله چرخش آن کم است، در مصرف سوخت خودرو نیز صرفه جویی می کند.

 

تایر پرایمسی 3 میشلن (Michelin Primacy 3)

 

این تایر ساخته شده توسط میشلن مخصوص خودروهای شخصی است که در ساخت آن از جدیدترین تکنولوژی های روز استفاده شده و طراحی آن به گونه ای است که در سخت ترین شرایط آب و هوایی نیز کارایی بسیار خوبی دارد. در شریاط بارانی آب به سرعت از روی تایر تمیز می شود که این امر به جلوگیری از پاشیده شدن آب کمک می کند. همچنین موارد به کار رفته در آن وزن بسیار کمی دارند که که باعث شده تایر نسبت به هم رده های خود عکس العمل های بسیار بهتری داشته باشد. کارایی بالا، فاصله ترمز کم و فرمان پذیری مناسب از جمله عواملی هستند که این تایر را به یک گزینه مناسب برای خریداران تبدیل می کند.

 

تایر ایگل اف 1 ایزومتریک 3 گودیر (Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3)

 

این تایر که مناسب موتورهای قوی تر طراحی شده، برنده ارزیابی های تابستانی اس یو وی اتوبیلد در سال 2017 میلادی است. در ساخت این تایر از تکنولوزی های بسیار پیشرفته اس استفاده شده که کارایی آن را در شرایط دشوار تضمین می کند. فاصله ترمر در تمام شرایط آب و هوایی بسیار کم است و با توجه به موادی که در ساخت آن به کار رفته، ثبات بسیار مناسبی در رانندگی های پرتحرک دارد. ساختار این تایر بسیار بادوام است و به کاهش مصرف سوخت خودرو بسیار کمک می کند. رانندگی پرسرعت با این تایر حس امنیت و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است