دسته بندی تایرها

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   دسته بندی تایرها

تایر به صورت کلی به سه دسته تقسیم می شود، تایرهای تمام فصل، زمستانی و تابستانی. نحوه ساخت این تایرها با یکدیگر متفاوت است و به همین دلیل دارای قیمت های مختلفی هستند. تایرهای تمام فصل به دلیل قیمت مناسب تر و کارایی مناسب در تمام فصول در میان مردم محبوبیت بیشتری دارند. همچنین با داشتن تایرهای تمام فصل نیاز به تهیه تایرهای جداگانه برای هر فصل نیست و به این ترتیب فضای کمتری اشغال می کنند.

 

کارایی تایرهای تمام فصل در شرایط مختلف مناسب است اما هیچگاه به مرز ایده آل نمی رسد. اگر دوست دارید رانندگی حرفه ای تری داشته باشید و از تمام ظرفیت های خودروی خود استفاده کنید، بهتر است تا از تایرهای مخصوص هر فصل استفاده کنید. تایرهای تابستانی طوری طراحی شده اند که در جاده های خشک بیشتری کارایی را داشته باشند. سرعت پاسخ دهی و کنترل خودروی شما در جاده های خشک به وسیله این تایرها افزایش پیدا می کند. اما در جاده های خیس این تایرها چندان به کار شما نمی آیند.

 

تایرهای زمستانی مخصوص فصول بارانی و جاده خیس طراحی شده اند. فاصله ترمز این تایرها در جاده های خیس بسیار کم است و برای شما امنیت و اطمینان خاطر بیشتری را به ارمغان می آورد. در جاده های لغزنده نیز این تایرها عملکرد خیلی بهتری نسبت به سایر تایرها دارند. لاستیک زمستانی در شرایط سخت بهترین شانس را برای کنترل خودرو و رانندگی به شما می دهند.

 

بنابراین اگر توان مالی و فضای کافی برای نگهداری از تایرها دارید، دایان تایر به شما پیشنهاد می کند تایرهای مخصوص هر فصل را خریداری کنید تا با امنیت و آرامش خاطر سفرهای خود را به پایان برسانید. اما اگر بودجه کافی برای خرید انواع مختلف تایر را ندارید و یا صاحب یک خودروی معمولی هستید و فقط برای تردد درون شهری و کارهای معمولی از آن استفاده می کنید، لاستیک تمام فصل انتخاب مناسب تری برای شما است.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است