تعویض تایر توسط خانم ها

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   تعویض تایر توسط خانم ها

 

امروزه خانم ها در بسیاری از مسایل سهمی برابر با آقایان دارند. زمانی که جنبش های برابرخواهی آغاز به کار کردند بسیاری از شغل ها در انحصار آقایان بود و بیشتر کارهای روزمره توسط آقایان انجام می شد. اما امروزه خانم ها این انحصار را شکسته اند و هر روز بیشتر در امور زندگی سهیم می شوند. مثلا زمانی بود که خرید یا رانندگی خودرو برای خانم ها ممکن نبود اما امروزه این موضوع به امری عادی تبدیل شده است. عربستان آخرین کشوری بود که این ممنوعیت در آن اعمال شد اما سال گذشته این کشور نیز قانون ممنوعیت رانندگی زنان را لغو کرد و در سال جاری تا به حال گواهینامه های بسیاری برای زنان صادر کرده است.

 

اما با وجود تمام این مسایل، برخی از کارها هنوز هم برای خانم ها یک چالش جدی محسوب می شوند. در یک تحقیق از هزار مرد و هزار زن در مورد رسیدگی به امور خودرو مثل بررسی وضعیت تایر، بررسی سلامت خودرو و تعویض تایر و… آزمایشاتی به عمل آمد که در تمام آنها آقایان عملکرد بهتری نسبت به خانم ها داشتند. این اختلاف در زمینه تعویض تایر بسیار مشهودتر از زمینه های دیگر بود. تحقیق دیگری نشان داده که حدود نیمی از خانم های صاحب خودرو تا به حال تایر را عوض نکرده اند.

 

باز کردن پیچ های فولادی تایر، از جا در آوردن لاستیک و گذاشتن لاستیک یدک در جای خود نیازمند نیروی زیادی است که معمولا از توان خانم ها خارج است. اما اگر لاستیک خودروی یک خانم در کنار اتوبان پنچر شد تکلیف چیست؟ آیا باید منتظر همسر یا برادرش باشد تا به کمک او بیایند و یا از رهگذران کمک بگیرد؟ این روزها با پیشرفت تکنولوژی نیاز به هیچکدام از این کارها نیست. کافی است مرورگر تلفن همراه خود را باز و عبارت تعویض سیار تایر را جستجو کنید. این روزها شرکت ها و خدمات دهندگان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و یک تماس کافی است تا به محل شما آمده و لاستیک را به سرعت برایتان تعویض کنند.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است