درون یک کارخانه ساخت تایر

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   درون یک کارخانه ساخت تایر

یک کارخانه ساخت تایر شاید اولین انتخاب برای تورهای علمی نباشد، اما کارخانه نوکیان تایر که لقب پیشرفته ترین کارخانه تولید لاستیک جهان را با خود یدک می کشد، نظر شما را عوض خواهد کرد. این کارخانه که خارج از شهر سنت پترزبورگ در کشور روسیه ساخته شده است، جدیدترین کارخانه تولید تایر در اروپا می باشد. این مجموعه عظیم که از ماشین آلات صنعتی بسیار پیشرفته ای استفاده می کند، بیش از هزار کارمند دارد و قادر است در هر روز حدود 45 هزار تایر تولید کند. نوکیان تایر با سرمایه گذاری در بخش تکنولوژی تا حد زیادی از نیروی انسانی مورد نیاز کاسته است.

به خاطر فرایندهایی که در کارخانه تولید تایر رخ می دهد، معمولا کف و دیواره های کارخانه کثیف و پر از دوده است. اما وقتی وارد کارخانه نوکیان تایرز می شود، اولین نکته ای که توجه شما را به خود جلب می کند، تمیزی فوق العاده آن است. در مرحله بعد بدون شک از دیدن آن همه تجهیزات هوشمند شگفت زده خواهید شد. لیفترهای هوشمند بدون راننده در سراسر کارخانه تردد می کنند و بازوهای مکانیکی عظیم مواد اولیه و تایرهای ساخته شده را مدام جا به جا می کنند. لاستیک و کربن سیاه و سیلک و سایر مواد اولیه تحت فشار و حرارت بالای کوره ها با یکدیگر مخلوط می شوند که به شما نوید یک کیفیت خوب و ایده آل را می دهند.

مهره آپکس و بخش های جانبی با هسته فولادی ساخته شده اند. این موضوع به شما اطمینان می دهد که تایر به خوبی در جای خودر قرار می گیرد و امنیت سفر را تضمین می کند. درون تایر نیز با رشته های فولادی که در جهت های مخالف روی هم قرار گرفته اند، تقویت شده اند. تایرهای سبز به مدت 12 دقیقه در اجاق تحت فشار حرارت می بینند که این امر به آنها استحکام لازم برای استفاده روزمره از تایر را می دهد. در مرحله بعد تایرها برای بازرسی دستی فرستاده می شوند. در این مرحله متخصصان آموزش دیده به خوبی تمام قسمت های تایر را بررسی می کنند تا فقط تایرهای با کیفیت کارخانه را ترک کنند. پس از آن نیز تایرها توسط دستگاه های پیشرفته بررسی می شوند و اگر ایرادی نداشته باشند، بر روی آنها برچسب تایید خورده و به انبار فرستاده می شوند.

کارخانه نوکیان تایر در حال حاضر از تکنولوزی های پیشرفته و نیروهای متخصصی استفاده می کند که این امر به افزایش سطح کیفیت تایرهای تولیدی این کارخانه کمک بسزایی کرده است. وسعت نوکیان تایر بسیار زیاد است به طوری که می توان آن را با یک شهر کوچک مقایسه کرد. بازدید از کارخانه نوکیان تایر برای علاقه مندان به این زمینه بسیار لذت بخش است و دایان تایر به شما پیشنهاد می کند تا اگر فرصتی دست داد حتما از آن دیدن کنید.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است