دستگاه تعویض تایر (لاستیک درآر)

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   دستگاه تعویض تایر (لاستیک درآر)

 

دستگاه تعویض تایر یا آن طوری که در آپاراتی ها معروف است، لاستیک درآر یکی از ضروری ترین تجهیزات یک آپاراتی به شمار می رود. این دستگاه می تواند آسیب های وارده به لاستیک در هنگام درآوردن و جا زدن را به حداقل برساند و همچنین زمان مورد نیاز برای این کار را به طور چشمگیری کاهش دهد. همچنین صرف نیروی کمتر و آسانی کار از دیگر مواردی است که باعث شده آپاراتی ها از این دستگاه استقبال کنند.

 

دستگاه های تعویض لاستیک به سه دسته کلی ساده، کمرشکن و تیوبلس دار تقسیم می شوند. در لاستیک درآر ساده اهرم تایلیور به صورت دستی حرکت می کند. در مدل کمر شکن اما این اهرم به وسیله نیروی باد جا به جا می شود که کار را به مراتب ساده می کند. مدل تیوبلکس اما کمی فرق می کند. در این مدل لاستیک های تیوبلس داخل دستگاه قرار می گیرند و سپس با استفاده از مخزن بادی که در پشت دستگاه تعبیه شده، باد با فشار زیاد و از طریق فک های دستگاه وارد لاستیک می شود.

 

اما این تنها تقسیم بندی موجود نیست. این دستگاه ها همچنین بر اساس سایز لاستیک ها تقسیم بندی می شوند. مدل سبک برای لاستیک ها سبک و مدل سنگین برای لاستیک های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. لاستیک درآر ها کار آپاراتی ها بسیار ساده کرده اند، تا جایی که در ویدیوهای مختلف میبینیم خانم ها که در تعویض تایر دچار چالش جدی بودند، به راحتی تایر خودرو را عوض می کنند.

 

بر کسی پوشیده نیست که پیشرفت تکنولوژی به آسایش و راحتی و بشر منجر می شود. در مقاله تعویض تایر توسط خانم ها اشاره کردیم که خانم ها معمولا برای تعویض تایر دچار مشکل می شوند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی گزینه های مختلفی از جمله تماس با سرویس های تعویض تایر در محل و یا استفاده از لاستیک درآر ها پیش روی آنها قرار دارد.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است