دوره عمر تایر

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   دوره عمر تایر

 

 

دوره عمر لاستیک یکی از عواملی است که بین فروشندگان بر سر آن اختلاف است. شرکت های سازنده تایر دوره عمر آنرا پنج سال ذکر می کنند. اما این که این پنج سال را چگونه محاسبه می کنند محل اختلاف است. بعضی از فروشندگان معتقدند این پنج سال از لحظه ای که تایر رو روی خودرو مونتاژ می کنند محاسبه می شود. اما برخی دیگر معتقدند این پنج سال از روز ساخت تایر محاسبه می شود.

 

در واقع هر دوی این نظرها درست است. اما عامل اصلی در این بین نحوه نگهداری لاستیک در فروشگاه است. تایرهای وارداتی از لحظه تولید زمان زیادی را سپری می کنند تا به دست فروشندگان داخلی برسند. در این مواقع شرایط نگهداری تایر اهمیت زیادی پیدا می کند. اغلب دیده شده فروشندگان تایرها را به صورت غیر اصولی و روی یکدیگر انباشته می کنند. این کار باعث می شود تایرهای زیرین زودتر فرسوده شون و از دوره عمر آنها کاسته شود. در حالی که اگر از جایگاه های مخصوص برای نگهداری لاستیک ها استفاده می شود، می توان آنها را بیش از مدت زمان تعیین شده توسط سازنده نیز استفاده کرد.

 

همچنین نگهداری مداوم و چک کردن باد تایرها نیز در سلامت تایر اهمیت زیادی دارد. با چک کردن مداوم باد تایر و تنظیم آن می توانید برای مدت بیشتری از لاستیک نگهداری کنید. برخی اوقات لاستیک ها مدت زمان زیادی را در انبار سپری می کنند تا به فروش برسند. در این شرایط نگهداری مناسب از آنها علاوه بر سالم نگه داشتن تایر، می تواند برای خریدار نیز بسیار مفید واقع شود. در واقع به این ترتیب می توان پنج سال تعیین شده توسط شرکت ها را برای خریداران تضمین کرد.

 

یک فروشنده خوب به دنبال کسب اعتماد مشتری است. با استفاده از چند تدبیر ساده می توانید خریداران را از محصولات خود مطمئن کنید و به این ترتیب در شرایطی که بازار بسیار رقابتی است، سهم خود را حفظ کنید.

 

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است