قیمت تایر با توجه به بازار

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   قیمت تایر با توجه به بازار

در ماه های اخیر با توجه به خروج آمریکا از برجام و افزایش قیمت دلار تمام بازارها دستخوش تغییرات بسیاری شده اند. بازار تایرهای خودرو نیز از این قاعده مستثنا نیستند. برخی از برندهای خارجی از ادامه همکاری با بازار ایران انصراف داده اند چراکه مایل نیستند ریسک این همکاری را قبول کنند. در این میان شرکت های چینی با ارایه قیمت های پایین و گسترش فعالیت های خود سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده اند. البته این تایرهای چینی به خصوص در مقایسه با برندهای داخلی کیفیت مطلوبی ندارند.

 

تا به حال چندین شرکت ژاپنی قراردادهای خود را به صورت یکجانبه لغو کرده اند و قیمت تایرها در هر روز دچار نوسان می شود. در این شرایط کسانی که به دنبال تایرهای با کیفیت با قیمت های مناسب هستند توجه بیشتری به برندهای داخلی می کنند. بارز، یزد تایر و کویر تایر از تکنولوژی های روز بهره می برند با توجه به اینکه از تعرفه واردات در امان هستند، قیمت های مناسب تری نیز دارند. البته باید در نظر گرفت که تکنولوژی ساخت این تایرها با شرکت های بزرگی مثل میشلن قابل مقایسه نیستند اما با توجه به شرایط فعلی بازار انتخاب های بسیاری خوبی می باشند. البته باید این نکته را در نظر گرفت که با خرید تولیدات داخلی می توانیم به پیشرفت این صنعت کمک کنیم و به زودی شاهد تایرهایی با کیفیت بسیار بالاتری خواهیم بود.

 

در میان برندهای خارجی موجود در بازار تایرهای تولیدی شرکت مکسس کیفیت مطلوبی دارند اما با توجه به اینکه وارداتی هستند، قیمت بالاتری نسبت به تایرهای داخلی دارند. اما اگر می خواهید یک تایر با کیفیت با قیمتی مناسب تهیه کنید، تایر مکسس گزینه مناسبی برای شما است.

 

امید است که آرام شدن اوضاع بازار و مشخص شدن کسانی که تمایل به ادامه همکاری با ایران دارند، و همچنین مرتفع شدن مشکلات تولیدکنندگان لاستیک و وارد شدن مواد اولیه با کیفیت، قیمت تایر نیز به ثبات برسد و از این حالت نوسانی خارج شود.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است