احتکار یا انبار؟

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

   احتکار یا انبار؟

در این روزهایی که بازار کشور بیش از هر موقع دیگری نیاز به همبستگی و دلسوزی مردم و فروشندگان دارد، متاسفانه گاهی اخباری به گوش می رسد که باعث ناراحتی می شود. برخی سودجویان با استفاده از عناوین مختلف اقدام به خرید تایر در اندازه های مختلف کرده و این تایرها را به جای اینکه روانه بازار کنند، در انبارهای خود احتکار می کنند. برخی از این افراد حتی تجربه قبلی کار در این بازار را ندارند و تنها برای کسب سود آن هم به صورت غیرقانونی راه خود را به این صنف باز کرده اند. برای مثال سردار علی ذوالقدر، رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در یک گفتگو اعلام کرده است که در بازرسی از انباری در دولت آباد بیش از ٩ هزار لاستیک، لوازم منزل، خودرو و آشپزخانه قاچاق کشف شده است.
طبق گفته سردار ذوالقدر در بازرسی از انبار مذکور ٩ هزار و ٣۴۵ حلقه لاستیک با برندهای مختلف و همچنین ٣ هزار و ٩٢٨ کارتن لوازم خودرو، آشپزخانه و منزل از جمله سرویس قاشق چنگال، فلاکس، میز اتو و زنجیر چرخ و … به ارزش ۸ تا ۱۰میلیارد تومان کشف شده است. این نشان می دهد که سودجویان تنها به فکر کسب درآمد هستند و در هر بازار و صنفی دست می برند.

اما این مساله نباید موجب شود تا افرادی که با هدف تنظیم بازار و نیازهای مشتریان، اقدام به انبار برخی محصولات می کنند در مظان اتهام قرار گیرند. واردکننده گان تایر در شرایط سختی به سر می برند و معلوم نیست بار بعدی کی به دست آنها می رسد. به همین دلیل باید محصولات خود را مدیریت کنند تا برای نیاز مشتریان پاسخ مناسبی داشته باشند. دقت در بازار فعلی حرف اول را می زند و در این شرایط سخت، باید مراقب باشیم تا واردکنندگان حرفه ای و دلسوز، به خاطر عده ای سودجو مورد سرزنش و ملامت قرار نگیرند.

2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است