درباره ما

دایان تایر تحولی نوین در جهت سرعت پخش کالا با در نظر گرفتن بهترین قیمت و ضمانت اصالت

درباره ما
دایان تایر

 

شرکت دانش بنیان دایان تایر از سال ۱۳۹۵ فعالیت گستردای که در زمینه فروش لاستیک ایرانی و خارجی به دست مصرف کننده داشته است.
این مجموعه از ساله ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ به صورت فروش اینترنتی و فروش به ارگان ها و سازمان ها فعالیت داشته است, همچنین با تاکسی رانی مشهد: مانند ۱۸۲۹ و ۱۳۳همکاری دارد و در سال ۱۳۹۸ مجموعه دایان تایر در فروش اینترنتی اقدام به ساخت اپلیکیشن انروید و آی او اس مختص فروش لاستیک و تحویل و نصب آن درب منزل و یا محل کار مشتریان در مشهد انجام داده است , که بازخورد خوبی برخردار شده.

این مجموعه سعی بر این دارد که خدمات گستردتری مانند:مشاوره رایگان به مشتریا برای خرید لاستیک و خرید تلفنی سحولت بخشیدن وراحتی در انجام کار ارائه دهد.

همچنین مجموعه دایان تایر در خصوص مشتریان که در شهر های دیگر حضور دارند,تدابیری اندیشیده است , ماننداینکه: لاستیکی که مشتریان به صورت اینترنتی سفارش داده اند از طریق باربری و پست برای آن ها ارسال میگردد.

تیم تحقیق وتوسعه دایان تایر در اقدامی جدید قصد بر این دارد برندهایی را به صورت انحصاری نمایندگی آن هارا از شرکت با کارخانه دریافت کرده است,۳ ماه ضمانت بی قید وشرط تعویض تایر برای رضایت بیشتر مشتریان از این مجموعه را به عهده بگیرد,که لازمه آن تعویض تایر خریداری شده توسط تیم مجرب دایان تایر میباشد.

مجموعه دایان تایر تیمی ۶ نفره است که شامل دو نفر بخش آی تی , دو نفر مسئول تحویل و تعویض و بالانس لاستیک , یک نفر پشتیبانی و یک نفر حسابداری میباشد.

دفتر مرکزی دایان تایر واقع در مشهد خیابان صیادشیرازی میباشد.
مجموعه دایان تایر دارای یک فروشگاه حضوری میباشد,که مشتریان برای تعویض تایر خود واعتماد بیشتر به این مجموعه میتوانند به آن فروشگاه مراجعه نمایند,همچنین مجموعه دایان تایر برای حفظ سلامت فیزیکی و ظاهری تایر دارای دو انبار مسقل میباشد.

مجموعه دایان تایر همواره تلاش میکند با ارائی خدماتی مانند:ضمانت بهترین قیمت و تحویل کالا در سریع ترین زمان ممکن در شهر مشهد کمتر از چهار ساعت بستری مناسب برای خریداران فراهم آورد,از این رو دایان تایر مفتخر است با ارائی خدماتی باکیفیت , رضایت و اعتماد مشتریان خودرا جلب کند.


2018 MultiPlatform طراحی و ایجاد شده توسط شرکت مالتی پلتفرم
تمامی حقوق برای دایان تایر محفوظ است